Klasa II f Mistrzem LMK w siatkówce.

2014-01-28 17:21

    Prezentujemy nowych, "starych" Mistrzów LMK w siatkówce chłopców. Regulamin dopuszczał udział zespołów mieszanych, stąd obecność Moniki w składzie drużyny.

    Klasa II f po raz drugi z rzędu, a pierwszy od zapoczatkowania Ligi, czyli od 2008 roku, zwyciężyła w tych rozgrywkach i zdobyła Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. Mają szansę powtórzyć ten sukces także w przyszłym roku. Czego im już teraz życzymy.

    Rywalizacja trwała ponad dwa miesiące. Odbyło się 14 meczy, systemem każdy z każdym, mecz i rewanż.

    W meczu finałowym spotkały się reprezentacje klasy II b i klasy II f. Pojedynek był bardzo wyrównany i nie mniej zacięty, o czym świadczy czas gry - 2,5 godziny siatkówki w wykonaniu obu zespołów. Najlepszym siatkarzem Ligi został wybrany Damian Derucki ze zwycięskiej drużyny.

Jednak statuetka MVP w sezonie 2013/2014 trafiła do rąk Moniki, która, w jednogłośnej opinii swoich kolegów, szczególnie na nią zasłużyła. Piękny gest Panowie!

Klasa II f grała w składzie:

Od lewej - Rafał Sobolewski, Monika Marcinkowska, Damian Derucki, Kamil Zakrzewski, Marcin Sulkowski, Piotr Kwiatkowski, Konrad Balcerowski.

Klasa II b grała w składzie:

Krzysztof Politowicz, Ola Lubińska, Kamil Nowicki, Damian Jakubczyk, Bartek Gabryszewski, Kuba Uzarski, Rafał Lewiński, Mateusz Przybylski.

Gratulujemy!

 

LMK Ligę Siatkówki chłopców zorganizował i mecze sędziował: Tomasz Ulanowski

 

 

By TU.