Sportowcy UKS "Elemka" nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Włocławka.

2012-01-05 10:27

    Na Gali Mistrzów Sportu Prezydent Włocławka, podsumowującej sportowe dokonania w 2011 roku,  P. Andrzej Pałucki  oraz przedstawiciel Rady Miasta P. Stanisław Wawrzonkowski nagrodzili najlepszych sportowców z naszego miasta. Miło nam zakomunikować, że wyróżnienia otrzymały także zawodniczki z naszego Klubu: Dominika Lewińska oraz Katarzyna Baranowska. Przedstawiamy ich osiągnięcia.

Dominika Lewińska – zawodniczka sekcji sportowych: piłki ręcznej i siatkówki. Osiągnięcia sportowe w 2011 r.: I miejsce w Mistrzostwach Miasta Włocławka SZS w piłce ręcznej wraz z zespołem, I miejsce w ½ Finału Województwa Kujawsko-Pomorskiego SZS w piłce ręcznej wraz z zespołem, I miejsce w Turnieju Siatkówki o Puchar Rektora PWSZ we Włocławku.

Katarzyna Baranowska – zawodniczka sekcji lekkiej atletyki. Osiągnięcia sportowe: I miejsce w Korespondencyjnej Lidze Lekkoatletycznej we Włocławku wiosna 2011 wraz z zespołem, I miejsce w Korespondencyjnej Lidze Lekkoatletycznej we Włocławek jesień 2011. II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych SZS we Włocławku, III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych SZS we Włocławku, X miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

    Na Gali, wśród nagradzanych sportowców, spotkaliśmy również ucznia naszej szkoły, Mateusza Daroszewskiego. Mateusz reprezentował swój Klub sportów walki, gdzie trenuje na co dzień i gdzie odnosi sukcesy.

    Składamy gratulacje wszystkim nagrodzonym. Mamy nadzieję, że grono sportowców UKS „Elemka” na kolejnej Gali Mistrzów sportu powiększy się.

    Zdjęcia z impezy w Fotogalerii.

 

BY TU.